Prima pagina
Job, Reprezentant vanzari hosting
Despre istoria ASYnet, Servicii telecomunicatii
Cerere oferta servicii telecomunicatii
Download programe utile windows
Imagine Telefon pentru Plata prin SMS Autentificare
Contact Departament Service Calculatoare, Departament Sales
cerere oferta plata SMS
Servicii si suport IT Cablare structurata, Retele telecomunicatii, Proiectare Retea Proiectare retele telecomunicatii internet telefonie Hosting Web, Servere jocuri Counter Strike Portofoliu Software

Departament Call-center

Imagine Plata prin SMS

Formular Online 10% Reducere Service Calculatoare

Servicii IT

WI-FI, Retele Wireless, HOT-SPOT

Link exchange, Schimb banere link-uri

Cariere

Dincolo de tehnologiile cele mai performante, exista oameni, cu vise si sperante, idealuri si aspiratii.

Constienti fiind de faptul ca valoarea nu exista prin ea insasi, ci trebuie cultivata si sustinuta, facem tot ce ne sta in putinta pentru a construi un cadru ideal de manifestare a valorilor umane, etice si profesionale, individuale si de grup, impartasite si manifestate de echipa ASYnet.

Descrierea postului

Preluarea, administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti in zona geografica repartizata.
- Gasirea de noi clienti.
- Promovarea produselor companiei.
- Preluarea si livrarea comenzilor.
- Urmarirea efectuarii platilor de catre clienti.
- Intocmire de rapoarte de activitate.

Cerinte

  • Persoana dinamica cu spirit comercial, orientata spre nevoile clientului si spre rezultat, cu spirit de initiativa;
  • Experienta minim 1 an intr-un post similar;
  • Persoana interesata de nivelul rezultatelor proprii si ale intregii echipe;
  • Persoana serioasa, perseverenta, atenta si orientata spre pefectiunea rezultatelor profesionale;
  • Persoana cu abilitati de comunicare si administrare a afacerii intr-o zona alocata;
  • disponibilitate pentru deplasari in tara;
  • studii medii

Locatia

Punct lucru Bacau.